Remont mieszkania – Warszawa, Wawer

r1

Romek na co dzień mieszka w Gdańsku, a w Gdańsku mieszkają sami mili ludzie, wiedzieliście o tym? W Warszawie ma mieszkanie na wynajem. Niestety nie miał szczęścia do najemców – przynajmniej dwóch miało konflikt z prawem i zostali wyprowadzeni z mieszkania w asyście policji. Wykończony właściciel na kilka lat obraził się na rynek wynajmu. Przyjaciel Romka, który w zeszłym roku zrobił remont swojego mieszkania na wynajem wg naszego projektu doradził mu by też zrobił remont i tym samym wspiął się na inny poziom klienta-najemcy. Oto efekty tej współpracy:

SALON:

W mieszkaniu zastałyśmy mocno atakujące kolorem rude meble kuchenne, których kolor podbijały dodatkowo budyniowe ściany – RATUNKU!!! Pamiętając, że to mieszkanie na wynajem musiałyśmy liczyć się za budżetem od początku. Zdecydowałyśmy, że w aranżacji wnętrza szafki kuchenne zostają, zmieniamy tylko blat, wywalamy murek zmniejszający pomieszczenie, wymieniamy podłogę, zmieniamy kolor ścian i oczywiście lampy. Na podłodze, w salonie połączonym z kuchnią i w przedpokoju pojawiły się uspokajające rudość mebli kuchennych, duże, szare płytki podłogowe.

PRZED_PO_SALON_1

PRZED_PO_KUCHNIA

 

Pojawiła się też nowa kanapa, stolik kawowy z IKEA, blat stołu pomalowałyśmy na czarno zostawiając nogi w rudym kolorze – do tego dodałyśmy dwa czarne i jedno żółte (akcent!) krzesło, też z IKEA.

IMG_0183

Na ścianie telewizyjnej pojawiła się fototapeta z motywem betonu – dzięki temu cała ściana w kilkanaście minut została „ubrana” na lata, nic jej więcej nie potrzeba, żadnych obrazków, półeczek – tak surowo wygląda po prostu dobrze.

przyklad (12) przyklad (11)

przyklad (13)

ŁAZIENKA

TRAGICZNE płytki pamiętające początki dizjanu z gatunku „a tu damy ten piękny dekor, żeby ożywić łazienkę, żeby nie było nudno” ;) pomalowałyśmy farbą do płytek na biało.

 

PRZED_PO_LAZIENKA

Dzięki temu kiczowate dekory w rybki i słoneczka nabrały całkiem niezłego charakteru. Dorobiłyśmy szafkę nad pralką i geberitem – dzięki temu zabiegowi naszego architekta wnętrz, mieszkańcy nie będą już musieli przyglądać się gustownemu bałaganowi złożonemu z rożnego rodzaju tubek, kremików i innych łazienkowych akcesoriów, wszystko jest ładnie pochowane. Malowanie płytek to dobra metoda na odświeżenie łazienki, zwłaszcza nie da się już na nią patrzeć a nie można sobie pozwolić na remont generalny.

 

PRZED_PO_LAZIENKA1

SYPIALNIA

Wyleciały schody (mieszkania było dwupoziomowe, a teraz zostało podzielona na dwa mniejsze), za łóżkiem pojawiła się fototapeta, kilka obrazków – piękne łóżko z Fabryki Sypialni i gotowe.

PRZED_PO_SYPIALNIA

r5

Mieszkanie wynajęło się w lepszej cenie, kilka tygodni po wyjściu ekipy remontowej.

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od pogotowiewnetrzarskie.pl
Zapisz mnie!