Projekt pokoju dla wnuczka – Warszawa, Saska Kępa

Wawrzynce3aTym razem naszym zadaniem było przerobienie nieco zagraconego przyziemia w domku szeregowym na Saskiej Kępie po to, żeby ukochany wnuk Pani Danusi mógł w nim zamieszkać i rozpocząć studia w Warszawie.

Świeżo upieczony licealista –  Michał – przesłał babci inspiracje, czyli zdjęcia aranżacji wnętrz, które mu się podobają. Wszystkie były w stylu industrialnym. I tu Pani Danusia poległa. Bardzo chciała przygotować pokój wnuczkowi tak jak on sam sobie to wymarzył, ale zupełnie nie wiedziała jakimi środkami osiągnąć cel!

Usiadła do komputera i w końcu, z ulgą, nas „wyguglała” :)

Na spotkaniu bardzo szybko, bo zaledwie w 1,5 godz. udało nam się ustalić wszystkie szczegóły związane z tym, jak ma przebiegać projektowanie wnętrz dla Michała.  W związku z tym został nam czas na na zasugerowanie Pani Danusi drobnych zmian również w pozostałych pomieszczeniach.

Odważnie przyjęła nasze wizje kolorystyczne, a nawet pozwoliła na przewieszenie kilku obrazów w nowe miejsca ;) Jesteśmy z niej bardzo dumne.
Metraż: ok. 35 m2
Ilość spotkań: 1

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od pogotowiewnetrzarskie.pl
Zapisz mnie!