METAMORFOZY WNĘTRZ ONLINE

IMG_20190527_092236-1

„Praca zdalna/praca online” – na pewno w ciągu ostatniego miesiąca słyszeliście to hasło miliony razy jak i tamto na „K”. Nie jesteśmy wyjątkiem, zajmujemy się jak wcześniej stanami surowymi (remontami generalnymi) oraz metamorfozami ONLINE (dla Twojego i naszego bezpieczeństwa).  I tutaj masz pytanie? Na czym polega metamorfoza wnętrza? No to już Ci opowiadamy!

Czasami, żeby odmienić 4 ściany wystarczy nowa lampa nad stół i brakujące obrazki na główną ścianę salonu, czasem to nowa tapeta do sypialni czy inny kolor ściany albo brakujący fotel do pokoju dziecka.

A teraz szczególniej, krok po kroku…

METAMORFOZA WNĘTRZA ONLINE:

Krok pierwszy:

Podstawa to nawiązanie kontaktu, czyli najpierw musimy porozmawiać (przez telefon, Skype lub dowolny komunikator), żeby trochę się poznać ? Na taką rozmowę powinniście zarezerwować sobie około godziny. Opowiecie nam o tym co lubicie, czego nie, z czym sobie nie radzicie we wnętrzu, co Was inspiruje (nie tylko we wnętrzu ?), co Wam się podoba, no i przede wszystkim – co chcecie zmienić. Super jeśli możecie nam pokazać / podesłać swoje inspiracje, czyli zdjęcia pomieszczeń, miejsc, mebli przedmiotów, które Wam się podobają. To mogą być inspiracje z Homebooka, Pinteresta, ale równie dobrze – zdjęcie mieszkania przyjaciół, które Wam się podoba.

Krok drugi:

Jeśli potrzebny będzie tzw. układ funkcjonalny, czyli rysunek / rzut, z którego wynika jak będzie wyglądało pomieszczenie po metamorfozie, co, gdzie stoi, jakiej będzie wielkości itd., przygotujemy go dla Was. Czasami takie rzuty powstają podczas kolejnego kontaktu online, a czasem „na żywo” podczas pierwszej rozmowy. Możecie wtedy na bieżąco obserwować naszą pracę i sugerować zmiany. Jeśli macie rzut swojego mieszkania od dewelopera, bardzo nam to pomoże, jeśli nie – poprosimy pewnie o domierzenie kilku ścian. Ale spokojnie, to bardzo proste :) – szczegółową instrukcję już wkrótce znajdziecie na naszej stronie.

Krok trzeci:

Wiemy już, co gdzie stanie, co lubicie, jakie chcecie mieć kolory i w jakim stylu ma być wnętrze, ale… jak to teraz zebrać w całość i uruchomić Waszą wyobraźnię? Są 2 opcje – pierwsza, do wykonania niemal od ręki i zdecydowanie najmniej obciążająca budżet to tzw. moodboardy, czyli prezentacja, na której zestawiamy ze sobą najważniejsze elementy, tak byście poczuli klimat wnętrza. Druga – to wizualizacje, ale na nie trzeba poczekać kilka dni, no i niestety jest to wariant droższy. A i tak pokazujący jedynie wybrane ujęcia (jak zdjęcia), czyli i tak nigdy nie ma oglądu całości.  Szczerze mówiąc, osobiście uwielbiamy „moody”, są bardziej sexy i zostawiają większe pole wyobraźni, a przecież najważniejsze jest to co dzieje się w naszych i Waszych głowach, prawda? Ci którzy z nami współpracowali i nam zaufali, wiedzą o czym mowa ?

Moodboard.

Krok czwarty:

Jeśli ten etap mamy już za sobą, a nasza i Wasza wyobraźnia hula to czas na ZAKUPY. Online oczywiście. Wspaniały znak naszych czasów – większość potrzebnych produktów, mebli, farb, tapet, dekoracji – kupicie przez internet. Od nas dostaniecie tzw. listę zakupową, czyli zestawienie produktów, które trzeba kupić wraz z ich wymiarami i ilościami. Wybieramy rzeczy dostępne na rynku, gdyby jednak okazało się, że ktoś Was ubiegł i najpiękniejsza na świecie szafka pod telewizor właśnie „się sprzedała” (a była to ostatnia sztuka), głowa do góry! Pomożemy wybrać kolejną. Oczywiście o ile zakupy zrobicie w historycznie krótkim czasie, od powstania projektu.

Teraz już wszystko wiesz o naszym trybie pracy online a przeczytanie naszego artykułu i długie przebywanie w domu uzmysłowiło Ci jak bardzo potrzebujesz zmian w mieszkaniu? Śmiało pisz lub dzwoń na Pogotowie (Wnętrzarskie oczywiście!). Pomożemy Ci pięknie zamieszkać i poratujemy odwieżeniem Twoich czterech ścian  :)

Masz teraz pytanie jak wygląda praca online ze stanami surowymi i jak w obecnym czasie zaaranżować nowe mieszkanie? Zapraszamy do przeczytania naszego tekstu na ten temat – link znajdziecie TUTAJ.
Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od pogotowiewnetrzarskie.pl
Zapisz mnie!