Kolory ścian w mieszkaniu, Warszawa Praga

paleta-e1393705319932

Bardzo różne problemy rozwiązujemy na spotkaniach z naszymi Klientami, ale ZAWSZE dobieramy kolory ścian – najczęściej w całym mieszkaniu.

Wyobraźnia przestrzenna i duże doświadczenie naszych projektantów i dekoratorów wnętrz pomagają nam przekonać klientów do zróżnicowanych i często wg nich odważnych kolorów.

W tym wypadku kolory dobierałyśmy starszej Pani, która jak mówiła do zmian dojrzewała 12 lat! I u której jak u większości naszych klientów w całym mieszkaniu dominował kolor kremowo-budyniowy…

W przedpokoju były białe drzwi oraz biała zabudowa meblowa, dlatego przekonałyśmy ją by na ścianach w holu pojawił się kolor – pastelowy niebieski – na tle którego białe drzwi i zabudowa zaczęły wyglądać świeżo i czysto.

W pozostałych pomieszczeniach starałyśmy się przekonać naszą przemiłą klientkę, żeby nie bała się pomalować przynajmniej jednej ściany w danym pomieszczeniu na inny kolor (zwykle ciemniejszy) niż pozostałe, ponieważ to najciekawiej rozrzeźbia pomieszczenie i daje poczucie przestrzeni.

Dzisiaj, już po malowaniu, dowiedziałyśmy się, że jedynym kolorem, którego Klientka „nie udźwignęła” był czekoladowy za szafą we wnęce:

- do tego koloru chyba jeszcze muszę chwilę dojrzeć… :) – powiedziała Starsza Pani.

Mamy nadzieję, że nie zajmie jej to kolejnych 12 lat! :)

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od pogotowiewnetrzarskie.pl
Zapisz mnie!