Zapraszamy widok za oknem do wnętrza mieszkania, Warszawa, Ochota

metamorfoza

W tym wnętrzu powitał nas przepiękny widok zza  okien w salonie na las brzozowy oraz jeszcze piękniejszy pies wielkości konia : -)

Pani Bożena stanęła przed koniecznością wykrojenia dodatkowego pokoju w mieszkaniu, ponieważ jej dzieci – bliźniaki – powoli potrzebowały każde swojego pokoju,a mama z tatą sypialni. Zaczęłyśmy od przestawienia wielkiej kanapy w inne miejsce, narysowania kredą na podłodze zarysu mającej powstać sypialni. ”Dorobiłyśmy” też w nowo powstałej (na razie w postaci narysowanych kresek na podłodze) niewielką garderobę.

Jak zwykle na pogotowiu właścicielka nabrała apetytu do dalszych zmian. Zaprosiliśmy zatem las brzozowy do aranżacji wnętrza proponując wyklejenie ścian holu fototapetą z podobnym do tego za oknem motywem.

sypialnieZaplanowaliśmy nowe rozłożenie funkcji i kolorystykę ścian.

Ponieważ na kuchnię i łazienkę nie starczyło już czasu umówiłyśmy się na następne spotkanie. Ponieważ na kuchnię i łazienkę nie starczyło już czasu umówiłyśmy się na następne spotkanie, o którym możesz przeczytać TUTAJ
Metraż: ok. 140 m2
Ilość spotkań: 2

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od pogotowiewnetrzarskie.pl
Zapisz mnie!