Wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim – zobaczcie, jak Pogotowie Wnętrzarskie może Ci pomóc

12

Na rynku nieruchomości jest teraz bardzo tłoczno – deweloperzy non stop budują kolejne osiedla, a Polacy (przerażeni skaczącą inflancją) kupują nowe mieszkania. Należycie do tej grupy? Stresuje Was wizja remontu, kupowania nowych mebli, wykończenie mieszkania i generalnego urządzenia swojego przyszłego domu (lub mieszkania, które chcecie później wynajmować). Jeśli tak, to dobrze trafiliście!  Ten artykuł jest po to, aby spróbować Was trochę uspokoić: bo z dobrymi projektantami cały proces okaże się przyjemniejszy i znacznie mniej problematyczny ?

(Fot. w_środku)

Jak działamy?

Możecie do nas zadzwonić zanim jeszcze odbierzecie klucze do mieszkania! Wystarczy, że poprosicie dewelopera o rzuty wnętrza w pliku dwg.  Będziemy na nich pracować do czasu, aż uzyskacie dostęp do swojego nowego „M” – i uwierzcie nam, to się bardzo opłaca. Dlaczego? Cóż, skracacie sobie czas do przeprowadzki! Do momentu odbioru kluczy zdążymy już mieć ustalony plan działania, zarezerwowaną ekipę remontową oraz zamówione materiały, więc możemy zacząć remont! 

Psst, rada od projektantów Pogotowia Wnętrzarskiego: i tak spytajcie dewelopera o możliwość wpuszczenia nas do mieszkania na spotkanie. Na żywo znacznie łatwiej jest wszystko załatwić ?

Z Pogotowiem Wnętrzarskim macie gwarancję, że już po pierwszym spotkaniu będziecie mieć projekt układu funkcjonalnego (czyli co, gdzie i jakiej wielkości pojawi się w mieszkaniu w przyszłości: niejako fundament do dalszej pracy) oraz rozpisany plan działania dla ekipy remontowej. W międzyczasie wspólnie konsultujemy także przewidywany budżet, styl mieszkania, wstępną kolorystykę – do tego przydadzą nam się od Was jakieś inspiracje, np. w postaci zdjęć wnętrz z Pinteresta albo Instagrama ? 

(Fot. w_środku)

Co zrobić potem? Wesprzemy Cię na każdym kroku

Później, w zależności od Waszych potrzeb, ustalamy kolejne kroki. Przy stanach surowych Klienci najczęściej decydują się na:

  • Projekt elektryki, w którym uwzględniamy: wyznaczenie gniazdek, kontaktów oraz punktów świetlnych.

  • Projekt wykonawczy łazienki, czyli szczegółowy rysunek, w którym pojawiają się wymiary, ułożenie wybranych wspólnie materiałów na wszystkich ścianach, a także podliczamy ilość do zamówienia (aby oszczędzić Wam żmudnej roboty ?).

  • Projekt wykonawczy kuchni,  czyli szczegółowy rysunek, w którym pojawiają się wymiary, ułożenie wybranych wspólnie materiałów na wszystkich ścianach, a także podliczamy ilość do zamówienia (aby oszczędzić Wam żmudnej roboty ?).

  • Projekt innych mebli na zamówienie, który później możecie oddać w ręce stolarza. Projektujemy nie tylko kuchnie, ale też inne zabudowy, jeśli tylko macie taką potrzebę ?

  • Spotkania w sklepie po to, aby wybrać najlepszy materiał na podłogi i / lub do łazienki. Zachęcamy planować takie spotkania w jednym dużym miejscu, np. na ul.Bartyckiej, czy też w Home Concept, Leroy Merlin lub Castoramie, aby nie marnować czasu na jeżdżenie po różnych lokalizacjach ? Umawiamy się w terminie dogodnym dla obu stron, aby móc na pewno poświęcić całe nasze skupienie na wybraniu idealnych materiałów bez ciągłego spoglądania na zegarek.

(Fot. home_pic)

Po formalnościach jest czas na bardziej relaksujący i ekscytujący etap aranżacji – szukamy pięknych elementów wyposażenia do Waszego domu! Zadbamy o każdy pokój: łazienkę, kuchnię, salon, sypialnie i inne pomieszczenia. Znajdziemy dla Was zarówno meble i oprawy oświetleniowe, jak i ceramikę, armaturę i wszelkie dodatki – tak mało lub tak dużo, jak tylko marzycie ?

Nie akceptujemy półśrodków, i powiedzenie „biała lampa nad stołem w jadalni” nas nie satysfakcjonuje! Wybierzemy Wam konkretną białą lampę i dodamy link do notatki w naszej aplikacji. Tym sposobem stworzymy dla Was bardzo konkretną listę zakupową do każdego pomieszczenia, która jest przejrzysta i niezwykle skrupulatna ?

(Fot. home_pic)

A co jeśli nie potraficie znaleźć wspólnego języka z ekipą wykonawczą?

Wszystko co robimy, robimy w odpowiedzi na potrzeby Klientów. Dlatego jeśli będziecie czuć, że potrzebujecie naszego nadzoru przy realizacji projektu, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie zamówić u nas wizyty projektanta na budowie: polecamy tę usługę szczególnie przy remoncie łazienki i kuchni oraz co jakiś czas podczas trwania remontu. 

Wasz architekt prowadzący przyjeżdża wtedy do mieszkania na ustalanie szczegółów z ekipą remontową lub/i stolarzem oraz skontrolowanie dotychczasowej pracy. Wiecie, jak to jest – nam na pewno łatwiej jest dogadać się z wykonawcą, bo mamy znacznie większe doświadczenie oraz posługujemy się tym samym językiem. Rozmowa idzie na skróty. Nie mówiąc już o tym, że szybciej wychwytujemy ew. błędy. Zobaczycie, że dzięki temu całe przedsięwzięcie jest zdecydowanie mniej bolesne ?

Czy remont Waszego nowego mieszkania wydaje się choć trochę mniej straszny po przeczytaniu tego tekstu? Jeśli tak, to zapraszamy do zakładki Kontakt”. Zadzwońcie do naszej koordynatorki Ani Masłowskiej i umówcie się na spotkanie. Obiecujemy odjąć Ci przynajmniej połowę stresu z barków ?

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od pogotowiewnetrzarskie.pl
Zapisz mnie!