Kupno taniego mieszkania do remontu cz.2

szablon

Czy zakup taniego mieszkania do remontu się opłaca? Kiedy warto zgłosić się do architekta wnętrz? Rozwiewamy wątpliwości, tłumaczymy niejasności. W tym artykule znajdziesz odpowiedzi.

CZY WARTO OD SAMEGO POCZĄTKU PROSIĆ O POMOC ARCHITEKTA WNĘTRZ? 

No pewnie, że warto! Bo architekt wnętrz wiele problemów – pojawiających się przy remoncie – przeżył już wcześniej. Wie też zatem, gdzie czają się pułapki i jak problemy rozwiązać. Dzięki obecności projektanta przy kupnie taniego mieszkania do remontu cz.1 oszczędzisz czas, pieniądze i nerwy.

Można podać niezliczoną ilość dowodów na to, czemu podjęcie współpracy z architektem jest nieocenioną pomocą. Tutaj zaledwie kilka z nich:

  • Oszczędność. Nie mowa tu tylko o portfelu. Dzięki dobrze rozplanowanej pracy uda ci się zaoszczędzić i czas, i pieniądze, i nerwy :)
  • Spokój. Współpraca z projektantem sprawi, że poczujesz się spokojniejszy.

Wiedząc, że twoje mieszkanie jest w dobrych rękach, będziesz mógł z ekscytacją wyczekiwać na efekt końcowy.

JAK WYREMONTOWAĆ MIESZKANIE Z RYNKU WTÓRNEGO?

O tym, jak zaplanować remont mieszkania krok po kroku pisaliśmy już jakiś czas temu na naszym blogu. Dobry architekt i sprawdzona ekipa remontowa to naszym zdaniem absolutny must have! Węwnętrzny spokój i świadomość, że Waszym

wymarzonym mieszkaniem zajmują się profesjonaliści, jest warta każdej wydanej złotówki :)

CZY KUPNO STAREGO MIESZKANIA DO REMONTU SIĘ OPŁACA?

Istnieje wiele czynników, które pozwalają ocenić, czy taka inwestycja jest korzystna. W zależności do twoich potrzeb warto pochylić się dłużej nad takim wyboerem i rozważyć wszystkie za i przeciw. Jakie więc czynniki wpływają na twoją decyzję?

  • Budżet. W przypadku zakupu takiego mieszkania, jeśli koszty nie grają roli, a twoim limitem jest wyłącznie wyobraźnia – jak najbardziej warto! Żadne nowe wnętrze nie odda klimatu i charakteru, jaki ma w sobie to z kamienicy.
  • Lokalizacja. Jeśli przy podejmowaniu decyzji o zakupie wysoko na liście postawiłaś sobie dobre położenie mieszkania, to nigdy nie powi ninaś żałować wyboru. No, może po uporaniu się z kacem kosztowym ;)
  • Inwestycja. Zakup mieszkania wiąże się u Ciebie z celami zarobkowymi? Daj sobie chwilę na przemyślenia… i obliczenia. Oszacuj, ile może wynieść cię taka inwestycja, nie

tylko w samo nabycie mieszkania, ale też jego remont. Jeśli brak ci wiedzy, zasięgnij porady architekta. On będzie w stanie realnie ocenić zakres potrzebnych zmian i wycenić, ile mogłoby cię kosztować takie przedsięwzięcie.

 

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od pogotowiewnetrzarskie.pl
Zapisz mnie!