Połączenie dwoch mieszkań, Warszawa Miasteczko Wilanow

j1-1Tym razem naszym klientem był Pan Hung, Wietnamczyk od kilkunastu lat mieszkający w Polsce.
Pan Hung zaprosił nas do siebie w momencie wejścia jego ekipy na budowę. Zdał sobie sprawę z tego ile ważnych decyzji musi podjąć NATYCHMIAST, a których nie był na 100% pewien. Chodziło o połączenie 2 mieszkań, w dodatku zlokalizowanych na dwóch poziomach w wygodny apartament dla rodziny z trójką dzieci.

Spodziewałyśmy się dużych wyzwań projektowych, funkcjonalnych i też związanych z różnicą kultur. Tymczasem zaskoczyło nas jak świetnie do całego procesu remontowo-budowlano-projektowego przygotowany jest nasz Inwestor, dlatego mogliśmy się skupić na aranżacji wnętrz. Naszym zadaniem było wyobrazić sobie, a następnie przejrzyście, klarownie i obrazowo opowiedzieć o tych wyobrażeniach tak, żeby nasz Klient też mógł to zobaczyć zanim cokolwiek powstanie.

Pomogłyśmy ustalić kolorystykę salonu połączonego z kuchnią oraz wszystkich pozostałych pomieszczeń. Przekonałyśmy do zrobienia wnęk w zabudowie gipsowo-kartonowej, które wprowadzą do wnętrza przenikające się przestrzenie.

Potwierdziłyśmy pomysły na sufity podwieszane jak wcześniej zaplanował Pan Hung razem ze swoją żoną, wybraliśmy odpowiedni materiały na podłogi, do łazienek, kuchni.

Na koniec ustaliliśmy najlepsze rozwiązania na osłony okienne.

Na piętrze największym wyzwaniem było rozplanowanie dwóch łazienek. Na dobór konkretnych okładzin ściennych (płytek i kamieni naturalnych) umówiliśmy się na na następne spotkanie, tym razem w sklepach na Bartyckiej.

Metraż: ok. 170 m2
Ilość spotkań: 2

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od pogotowiewnetrzarskie.pl
Zapisz mnie!